Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

KONCERT Z OKAZJI DNI OSTROŁĘKI

Obraz

Dni Ostrołęki to - jak co roku - okazja do wielu wyjątkowych wydarzeń. Ostrołęckie Centrum Kultury zaprasza na koncert...

Dni Ostrołęki to - jak co roku - okazja do wielu wyjątkowych wydarzeń. Ostrołęckie Centrum Kultury zaprasza na koncert:
16.00   KOSMOKWAKI - zespół muzyczny dla dzieci. To trzy niezwykle przyjazne, śpiewające kaczory, które przybyły na planetę Ziemię z czarodziejskiej krainy Kosmolandia, aby bawić, uczyć i cieszyć dzieci. Kaczory wykonują utwory przebojowe i dynamiczne, a przede wszystkim bardzo świeże i nowoczesne.
17.15  Wokalistki STUDIA PIOSENKI Klubu Oczko OCK
18.00  PIOTR GRZYB
19.15  KOBRANOCKA - legendarna toruńska kapela powstała w 1985 roku. Zespół wielokrotnie występował na festiwalu w Jarocinie. Gra muzykę odwołującą się do punk rocka z mocno pacyfistycznymi tekstami. Cechą charakterystyczną tekstów Kobranocki (pisanych zwykle przez Andrzeja Michorzewskiego – psychiatrę z zawodu) jest ich abstrakcyjna metaforyka.
21.00   ŁĄKI ŁAN - wypracował swoje niepowtarzalne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Twórczość zespołu naznaczona jest przede wszystkim tekstami Paprodziada mówiącymi o zamiłowaniu do Natury. Performance Paprodziada i nietuzinkowy sposób prowadzenia koncertów Mega Motyla dopełniają całości tego muzycznego show. Zespół słynie z niesamowicie energetycznych występów.

plac Bema


Opublikowano: 25 kwietnia 2019 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury