Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

NIEZNAJOMA KONSTELACJA

Obraz

recital
W piątkowy wieczór, w Klubie OCZKO odbył się recital Mateusza Pichala, wokalisty Studia Piosenki przy Klubie Oczko OCK. Mateusz - tegoroczny maturzysta - w ten sposób pożegnał się z ostrołęcką sceną. zobacz zdjęcia

recitalW piątkowy wieczór, w Klubie OCZKO odbył się recital Mateusza Pichala, wokalisty Studia Piosenki przy Klubie Oczko OCK. Mateusz - tegoroczny maturzysta - w ten sposób pożegnał się z ostrołęcką sceną. W koncercie towarzyszyły mu koleżanki ze Studia Piosenki: Olga Załęska, Aleksandra Wojsz, Anna Malkhasyan, które zaprezentowały się w solowych wykonaniach, a także w duetach z Mateuszem. Młody wokalista zachwycił ambitnym repertuarem i świetnym wykonaniem swoich ulubionych utworów. Licznie zgromadzona publiczność owacją na stojąco podziękowała młodym artystom.

Opracowanie muzyczne: Tadeusz KowalewskiOpublikowano: 31 maja 2016 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury