Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

PÓŁ NA PÓŁ - koncert

Obraz

koncert walentynkowy w Oczku
Miło było posłuchać i oglądać wykonawców piątkowego koncertu walentynkowego. Na scenie wystąpiły debiutantki, choć na pewno nikt by się nie domyślił, gdyby nie było to zapowiedziane. Obie Natalie wspaniale sprostały trudnemu repertuarowi, a scenki kabaretowe w wykonaniu Moniki Dębek i trzech dżentelmenów z Ostrołęckiej Sceny Autorskiej były napraadę zabawne i świetnie uzupełniały poważne, "życiowe" piosenki. zdjęcia

koncert
Miło było posłuchać i oglądać wykonawców piątkowego koncertu walentynkowego. Na scenie wystąpiły debiutantki, choć na pewno nikt by się nie domyślił, gdyby nie było to zapowiedziane. Obie Natalie wspaniale sprostały trudnemu repertuarowi, a scenki kabaretowe w wykonaniu Moniki Dębek i trzech dżentelmenów z Ostrołęckiej Sceny Autorskiej były naprawdę zabawne i świetnie uzupełniały poważne, "życiowe" piosenki. W koncercie walentynkowym wystąpili: Natalia Kleczkowska, Natalia Sadocha oraz aktorzy Ostrołęckiej Sceny Autorskiej: Monika Dębek, Mateusz Młynarczyk, Adrian Brzuzy, Filip Niewiadomski oraz gościnnie Wiktoria Dobrowolska.
Akompaniament: Tadeusz Kowalewski - piano, Tomasz Mikulski - gitara
Reżyseria: Wojciech Kraszewski
Kierownictwo muzyczne: Tadeusz Kowalewski

Klub Oczko, Scena Teatralna im. Pawła Opęchowskiego, wstęp wolny


Opublikowano: 27 stycznia 2017 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury