Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

Z PIOSENKĄ POD RĘKĘ

Obraz

spotkania z muzyką

Dzieciom zaproponowaliśmy muzyczny spacer. Przypomnieliśmy melodie z filmów Walta Disney'a oraz piosenki z programu telewizyjnego "Domowe przedszkole" i filmu "Akademia Pana Kleksa". Nie zabrakło utworów opowiadających o świecie magii, a także dźwiękowych zagadek...

spotkania z muzyką

Dzieciom zaproponowaliśmy muzyczny spacer. Przypomnieliśmy melodie z filmów Walta Disney'a oraz piosenki z programu telewizyjnego "Domowe przedszkole" i filmu "Akademia Pana Kleksa". Nie zabrakło utworów opowiadających o świecie magii, a także dźwiękowych zagadek, przygotowanych przez klarnet i fortepian. Udowodniliśmy, że piosenka i uśmiech na twarzy pozwalają bez wysiłku iść przed siebie, a nawet przemierzyć cały świat.

Wykonawcy:

Martyna Ciok - wokal

Marek Grabiniok  - wokal

Mateusz Rajkowski - klarnet

Anna Hajduk - fortepian

sala widowiskowa OCK, bilet 5 zł


Opublikowano: 18 stycznia 2017 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury