Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

JAK SIĘ KOCHAMY W DOMU

Obraz

spektakl muzyczny Mazowieckiego Teatru Muzycznego
Jedna kamienica, trzy historie o nas. Trochę śmiesznie, trochę dramatycznie - jak w życiu. W spektaklu udział wezmą znani i lubiani aktorzy: Lidka Sadowa, Marta Kurzak, Izabella Bukowska-Chądzyńska, Marcin Kwaśny, Adrian Brząkała i Robert Kudelski...

spektakl muzyczny Mazowieckiego Teatru Muzycznego
Jedna kamienica, trzy historie o nas. Trochę śmiesznie, trochę dramatycznie - jak w życiu.
Na drugim piętrze niewinne z pozoru zdarzenie popycha parę w spiralę ciętych ripost i złośliwych docinków, aż na skraj kryzysu.Na trzecim piętrze, podczas imprezy urodzinowej, niespodziewanie odżywaja uczucia małżonków. Pardon. Rozwodników. A w kawiarni na parterze dwoje nieznajomych zasiada do tego samego stolika. Przypadek?
Co z tego będzie? Przekonajcie się.
W spektaklu udział wezmą znani i lubiani aktorzy: Lidka Sadowa, Marta Kurzak, Izabella Bukowska-Chądzyńska, Marcin Kwaśny, Adrian Brząkała i Robert Kudelski.
Aktorom towarzyszyć będzie zespół pod dyr. kompozytorki - Urszuli Borkowskiej
Libretto: Klaudia Paź
Teksty piosenek: Kamil Banasiak
Reżyseria: Izabella Bukowska-Chądzyńska

sala OCK, wstęp wolny


Opublikowano: 25 kwietnia 2019 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury