Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

DYSKRETNY UROK PRZEMIJANIA

Obraz

wernisaż wystawy
Zapraszamy na wystawę malarstwa Leszka Sokolla. „Dyskretny urok przemijania” to tytuł wymyślony przez kuratorkę mojej wystawy w Olsztynie (czerwiec - wrzesień 2015). Może jest on aluzją do surrealistycznego filmu Luisa Buńuela, a jednocześnie zaskakującą i niechcianą recenzją mojego malarstwa...

wernisaż wystawy
Zapraszamy na wystawę malarstwa Leszka Sokolla. „Dyskretny urok przemijania” to tytuł wymyślony przez kuratorkę mojej wystawy w Olsztynie (czerwiec - wrzesień 2015). Może jest on aluzją do surrealistycznego filmu Luisa Buńuela, a jednocześnie zaskakującą i niechcianą recenzją mojego malarstwa.
A może tylko pasuje do tego malarstwa zarazem opisując zmiany zachodzące w sztuce i jej percepcji. Jak by tego nie analizować, każda wystawa jest świadectwem kondycji i świadomości autora wobec przypisanych czasowi zmian - także cywilizacyjnych. (Leszek Sokoll)

Galeria Ostrołęka, wstęp wolny

Sponsor Galerii Ostrołęka:

http://energa.pl

energa1


Opublikowano: 24 kwietnia 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury