Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

Scena OCK z nowymi kotarami!

Obraz

Miasto Ostrołęka skutecznie aplikowało o pomoc finansową Województwa Mazowieckiego w ramach programu wsparcia "Mazowsze dla lokalnych centrów integracyjnych 2024" z przeznaczeniem na dofinansowanie zakupu i montażu nowego pełnego okotarowania sceny Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Wysokość dofinansowania to kwota 200 000 zł. To świetna wiadomość dla ostrołęckiej jednostki kultury a przede wszystkim dla naszej publiczności i artystów występujących na scenie OCK. Po zakupach nagłośnienia i oświetlenia scenicznego oraz nagłośnienia i projektora kinowego w ostatnich kilku latach, kotary, to kolejna inwestycja liczona w setkach tysięcy złotych. W następnej kolejności w planach jest wymiana foteli sali widowiskowo-kinowej i zakup podłogi tanecznej w sali kameralnej.

"Zakup i montaż wyposażenia sceny w Ostrołęckim Centrum Kultury" zadanie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. 


Opublikowano: 15 marca 2024 r.

Autor: Promocja OCK

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2024, 14:17

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury