Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

TEATR MUZYCZNY pół żartem, pół serio

Obraz

spotkania z muzyką
Kiedy już kurtyna pójdzie w górę na scenie pojawią się rozmaite postacie - nasi dobrzy znajomi i osoby, które spotkamy po raz pierwszy. Będą to bohaterowie piosenek, widowisko muzycznych i filmów. Opowiedzą nam o swoich przygodach, radościach, marzeniach i zabiorą do krainy fantazji...

spotkania z muzyką
Kiedy już kurtyna pójdzie w górę na scenie pojawią się rozmaite postacie - nasi dobrzy znajomi i osoby, które spotkamy po raz pierwszy. Będą to bohaterowie piosenek, widowisko muzycznych i filmów. Opowiedzą nam o swoich przygodach, radościach, marzeniach i zabiorą do krainy fantazji.
Usłyszymy m.in. utwory: Grażyny Bacewiczówny, Jarosława Kukulskiego, Witolda Lutosławskiego, Jeana-Philippa Rameau.
Wykonawcy: Liza Wesołowska - sopran/Katarzyna Pawłowska - mezzosopran, Krzysztof Ciupiński-Świątek - tenor, Małgorzata Marczyk - fortepian.

fn-vi2017-1

fn-vi2017-2


Opublikowano: 29 maja 2017 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury