Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

KONCERT ZESPOŁU NASH

Obraz

ART-CZWARTEK 1/2016
Mimo niesprzyjającej aury pierwszy z cyklu Art-Czwartków - koncert Zespołu NASH odbył się. Przeniesiono go do Galerii Ostrołęka. Wokalistce, Annie Gadt, towarzyszyło czterech muzyków (piano, gitara, perkusja, waltornia)....

ART-CZWARTEK 1/2016
Mimo niesprzyjającej aury koncert Zespołu NASH odbył się w Galerii Ostrołęka. Wokalistce, Annie Gadt, towarzyszyło czterech muzyków.
Anna Gadt – wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Jest absolwentką Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Obecnie jako doktor wokalistyki jazzowej prowadzi tam klasę śpiewu. Zaczynała jako pianistka klasyczna, z czasem zainteresowała się muzyką improwizowaną i jazzem.

ANNA GADT i MIŁOSZ WOŚKO to dwoje muzyków realizujących niezależnie swoje indywidualne projekty, którzy spotkali się, by w nieśpieszny sposób tworzyć piosenki. Tym niemniej Nash tylko pozornie wydaje się być duetem.
"Każde z nas chodzi swoimi ścieżkami. Siłą zdaje się być odmienność wynikająca z różnych upodobań muzycznych, ale wspólnego światopoglądu. Łączy nas potrzeba wyrażania emocji w sposób nienarzucający się, a także zachowanie pewnego dystansu do rzeczywistości. Piosenki, które powstały odzwierciedlają nasz sposób widzenia świata" – mówią twórcy projektu.
'Trik' to pierwszy, autorski album zespołu Nash. W warstwie muzycznej projekt łączy brzmienia akustyczne z elektroniką, jak również nawiązuje do estetyki indie popu i nurtu songwriter. Wszystkie teksty napisane są po polsku i odsyłają do przestrzeni będących na styku baśni i świata realnego. Producentem płyty jest Andrzej Izdebski, część tekstów napisał Dariusz Lewandowski.

plac Bema godz. 19.00


Opublikowano: 07 czerwca 2016 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury