Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

DKF ARTYSTYCZNY

Obraz

projekcja filmu

Prezentacja kolejnego filmu fabularnego o tematyce związanej ze sztukami wizualnymi.

projekcja filmu

Kolejny seans DKF w „Galerii Ostrołęka”Już we wtorek, 18 kwietnia, o godzinie 18.00 zapraszamy na kolejną projekcję w DKF Artystyczny realizowany w ramach projektu „Moment, chwila, życie w obrazie – fotografia i film”. DKF Artystyczny ma charakter edukacyjny i adresowany jest do uczniów szkół o profilach fotograficznych i pokrewnych, słuchaczy Akademii Fotografii przy OTF a także wszystkich osób, które pragną poszerzyć swoją wiedzę na temat sztuk wizualnych. Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.Tym razem obejrzymy film „Duchy Goi” w reżyserii Milosa Formana, który jest również współautorem scenariusza.Prelekcję przed i dyskusję po filmie poprowadzi filmoznawca Karol Szafraniec.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Galeria OSTROŁĘKA, I piętro, wstęp wolny

det-1601

pasek-do-bywalca


Opublikowano: 03 kwietnia 2023 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury