Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

MÓJ PORTRET

Obraz

wernisaż wystawy fotografii
Zapraszamy na wystawę fotografii Adama Wołosza i Jarosława Boczkowskiego. Grupa ostrołęckich specjalistów od kreowania wizerunku zaprosiła uczniów II LO w Ostrołęce do wspólnej sesji zdjęciowej. Tak w cztery dni powstały 24 portrety studyjne.

wernisaż wystawy fotografii
Zapraszamy na wystawę fotografii Adama Wołosza i Jarosława Boczkowskiego. Grupa ostrołęckich specjalistów od kreowania wizerunku zaprosiła uczniów II LO w Ostrołęce do wspólnej sesji zdjęciowej. Tak w cztery dni powstały 24 portrety studyjne. Mają to być zdjęcia ich marzeń. Adam Wołosz i Jarek Boczkowski fotografowali, Darek Dziedzicki z pracownikami salonu “Afrodyta” zadbali o stylizację fryzur, Dorota Chodkowska i Kamila Juszkiewicz wykonały makeup i charakteryzację, a Ania Boczkowska zadbała o ogólną stylizację.


hall OCK, wstęp wolny


Opublikowano: 27 maja 2014 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury