Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

GRZEGORZ HYŻY & BAND

Obraz

koncert w Strefie Muzy

Oj, działo się, działo:-) Na koncert tego artysty nie trzeba było nikogo specjalnie zapraszać. Przyszło mnóstwo fanek. I fanów... Poniżej zdjęcia z koncertu

koncert w Strefie Muzy

Ten polski wokalista urodził się w 1987r. w Gnieźnie. Rozpoczął swoją karierę muzyczną pod koniec sierpnia 2010 roku, kiedy to po jednym z koncertów jam session w Poznaniu wraz ze znajomymi założył zespół BrytFunky. Grupa rozpadła się po roku współpracy, a wokalista został założycielem i liderem formacji Grzegorz Hyży & Band. W jej skład weszli muzycy, grający na co dzień w takich grupach, jak Lans Vegas czy Whiskey River: gitarzysta Maciej Jałowski, klawiszowiec Kuba Wilczek, perkusista Damian Krawczyk i basista Grzegorz Nowak.
W 2013 roku Hyży wziął udział w przesłuchaniach do trzeciej edycji programu X Factor. Ostatecznie wokalista zajął drugie miejsce.
W kwietniu 2014 roku ukazał się debiutancki singiel Hyżego, „Na chwilę”, który dotarł do pierwszego miejsca polskiego zestawienia airplay. Utwór zapowiadał pierwszy album studyjny wokalisty pt. „Z całych sił”, którego premiera odbyła się 27 maja 2014 roku. W 2015 roku ukazał się singiel „Zagadka”. 

hala im. A Gołasia

Akcja finansowana z Budżetu Miasta i pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki

strefa-muzy


Opublikowano: 18 sierpnia 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury