Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

63. OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI - eliminacje miejskie

Obraz

Co roku w czerwcu gościmy znakomitych recytatorów z całej Polski, którzy rywalizują w finale OKR w turniejach: RECYTACJA i WYWIEDZIONE ZE SŁOWA. Aby recytator mógł wystąpić w finale, najpierw musi przejść przez konkursy eliminacyjne. I to jest właśnie pierwszy ich etap...

Co roku w czerwcu gościmy znakomitych recytatorów z całej Polski, którzy rywalizują w finale OKR w turniejach: RECYTACJA i WYWIEDZIONE ZE SŁOWA. Aby recytator mógł wystąpić w finale, najpierw musi przejść przez konkursy eliminacyjne. I to jest właśnie pierwszy ich etap.
Pragniemy, aby przeglądy wszystkich stopni były miejscem nie tylko prezentacji, ale też rozmów i spotkań poszerzających i pogłębiających znajomość literatury, przestrzenią doskonalenia warsztatu twórczego, budowania wspólnoty ludzi złączonych pasją pracy nad doskonaleniem ojczystego języka. Służąc twórczo wielkiej sprawie, wyjdziemy z tego działania mądrzejsi i bogatsi.

Protokół Sądu Konkursowego

eliminacji miejskich 63.Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Sąd Konkursowy w składzie:
     Aleksandra Kowalewska
     Bogusława Zawalich
w dniu 6 kwietnia 2018 roku ocenił prezentacje uczestników turnieju recytatorskiego w Klubie OCZKO Ostrołęckiego Centrum Kultury.

W turnieju recytatorskim, w kategorii młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, do eliminacji rejonowych zostali zakwalifikowani:
-   Bartosz Żebrowski Klub OCZKO Ostrołęckie Centrum Kultury
-   Małgorzata Śmiarowska Klub OCZKO Ostrołęckie Centrum Kultury
-   Izabela Duszak Klub OCZKO Ostrołęckie Centrum Kultury

Uczestnicy eliminacji miejskich otrzymali tomiki poezji ufundowane przez Towarzystwo Przyjaciół Ostrołęki.

okr-em


Opublikowano: 26 lutego 2018 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury