Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

W GORĄCEJ ANDALUZJI

Obraz

spotkania z muzyką

To było bardzo radosne, żywiołowe i taneczne spotkanie z muzyką. Wraz z młodą publicznością podążaliśmy śladem perskiej legendy, która pozwoliła zrozumieć pojawienie się Cyganów na naszym kontynencie oraz prześledzić ich wędrówkę po Europie aż do jej hiszpańskiego krańca...

spotkania z muzyką

To było bardzo radosne, żywiołowe i taneczne spotkanie z muzyką. Wraz z młodą publicznością podążaliśmy śladem perskiej legendy, która pozwoliła zrozumieć pojawienie się Cyganów na naszym kontynencie oraz prześledzić ich wędrówkę po Europie aż do jej hiszpańskiego krańca.
Wykonawcy: Małgorzata Wołyńczyk/Karolina Łucznik - taniec, palmas, Mateo el Gallito - taniec, fortepian, Jarosław Czajczyński - śpiew, gitara, Filip Swinarski - gitara, cajón.


Opublikowano: 18 stycznia 2017 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury