Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

CZYTANIE W KULTOWNI

Obraz

Kultownia zaprasza na kolejne spotkanie czytelnicze w ramach akcji „Ostrołęka czyta dzieciom”. Już 21 czerwca o godzinie 13.00 gośćmi dzieci z Wojciechowic będą Państwo Małgorzata i Bohdan Wojciechowscy, którzy zabiorą je w przeszłość na grzbiecie Konika Garbuska, bohatera ulubionej bajki pana Bohdana napisanej przez Piotra Jerszowa.

Kultownia zaprasza na kolejne spotkanie czytelnicze w ramach akcji „Ostrołęka czyta dzieciom”. Już 21 czerwca o godzinie 13.00 gośćmi dzieci z Wojciechowic będą państwo Małgorzata i Bohdan Wojciechowscy, którzy zabiorą je w przeszłość na grzbiecie Konika Garbuska, bohatera ulubionej bajki pana Bohdana napisanej przez Piotra Jerszowa. którzy zabiorą dzieci w przeszłość na grzbiecie “Konika Garbuska” Piotra Jerszowa.
Pan Bohdan jest potomkiem założyciela Wojciechowic i autorem książki pt.: „Albert, Alik, Ali Szwoleżer” poświęconej jego ojcu, Albertowi Wojciechowskiemu, o którym będziemy mogli się dowiedzieć więcej, słuchając fragmentów wspomnień.

Kultownia OCK - Wojciechowice, ul. I AWP 40


Opublikowano: 13 czerwca 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury