Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

BOOM NA KULTURĘ

Obraz

koncert

19 września dzieci z Kultowni, które biorą udział w projekcie "Boom na coolturę"  wspieranym przez WBK, miały niecodzienną okazję wysłuchać koncertu Filharmonii Kameralnej z Łomży. Odwiedzili nas: Mateusz Goc - waltornia, Żaklina Olchowik - skrzypce i Michał Olchowik - akordeon.

koncert

19 września dzieci z Kultowni, które biorą udział w projekcie "Boom na coolturę"  wspieranym przez WBK, miały niecodzienną okazję wysłuchać koncertu Filharmonii Kameralnej z Łomży. Odwiedzili nas: Mateusz Goc - waltornia, Żaklina Olchowik - skrzypce i Michał Olchowik - akordeon. Odbyliśmy muzyczno-taneczną podróż w czasie, w której trakcie usłyszeliśmy utwory z różnych epok: menueta, poloneza, walca wiedeńskiego, tango i wiele innych. Niecodzienne wrażenia i rozmowy z muzykami rozbudziły w naszych dzieciakach zainteresowanie grą na instrumentach.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w realizacji wizyty gości z filharmonii Bankowi WBK, Milenie i Radkowi z "Gamy" za użyczenie sali oraz Dyrekcji ZS nr 4, dzięki otwartości której dzieci mogły uczestniczyć w spotkaniu. Dziękujemy też naszym dzieciakom za to, jak pięknie cieszą się tym, co poznają...

Kultownia (Wojciechowice)


Opublikowano: 30 sierpnia 2016 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury