Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

MONIKA KUSZYŃSKA

Obraz

koncert
Ta polska piosenkarka i autorka tekstów ze swoim pierwszym zespołem, Farenheit, wydała singel „Film”. Podczas nagrywania tej piosenki zauważona została przez lidera Varius Manx, Roberta Jansona. Pod koniec roku 2000 została wokalistką tego zespołu. W 2001 roku ukazał się ich pierwszy, wspólnie nagrany album zatytułowany Eta. W lipcu 2002 zespół zdobył pierwszą nagrodę podczas Festiwalu Piosenki Krajów Nadbałtyckich organizowanym w Karlshamn...

koncert
Ta polska piosenkarka i autorka tekstów ze swoim pierwszym zespołem, Farenheit, wydała singel „Film”. Podczas nagrywania tej piosenki zauważona została przez lidera Varius Manx, Roberta Jansona. Pod koniec roku 2000 została wokalistką tego zespołu. W 2001 roku ukazał się ich pierwszy, wspólnie nagrany album zatytułowany Eta. W lipcu 2002 zespół zdobył pierwszą nagrodę podczas Festiwalu Piosenki Krajów Nadbałtyckich organizowanym w Karlshamn za utwór „Moje Eldorado”.
W styczniu 2003 roku zespół wziął udział w krajowych eliminacjach do 48. Konkursu Piosenki Eurowizji z utworem „Sonny”.
28 maja 2006 Monika Kuszyńska wraz z członkami zespołu Varius Manx miała poważny wypadek samochodowy i od tamtej pory porusza się na wózku inwalidzkim.
W 2009 roku ukazał się album Beaty Bednarz zatytułowany Pasja miłości, na który Kuszyńska nagrała napisany przez siebie utwór – „Nowa rodzę się”.
W 2012 wokalistka objęła funkcję trenera w drugiej edycji programu TVP2 Bitwa na głosy. Ze swoją grupą zajęła 5. miejsce. W finałowym odcinku show miała miejsce premiera jej singla, „Ocaleni”. 2 czerwca z tym utworem wokalistka wzięła udział w konkursie „Premiery” podczas 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. 12 czerwca 2012 odbyła się premiera jej pierwszej solowej płyty zatytułowanej Ocalona.
W lutym 2013 piosenkarka otrzymała nominację do nagrody Wiktory 2012 w kategorii Gwiazda piosenki i estrady. Wtedy też została gospodynią cyklu przedstawiającego wzruszające, inspirujące i dramatyczne historie ludzi w programie Dzień Dobry TVN.
W 2015 roku Artystka reprezentowała Polskę podczas 60. Konkursu Piosenki Eurowizji.

sala widowiskowa OCK

bilet 30 zł, sprzedaż biletów od 3 IV, od godz. 15

Nastroje we Dwoje - akcja finansowana z Budżetu Miasta Ostrołęki i pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki

logo-nastroje


Opublikowano: 01 kwietnia 2016 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury