Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

MUMIO TAKI MIX

Obraz

spektakl w ramach akcji Nastroje we Dwoje
Z okazji swojego poważnego jubileuszu (dwudziestojednolecie powstania) MUMIO przygotowało dla fanów i widzów kultowych limitowany program pt. MUMIO TAKI MIX. Mamy w nim to, co było: najpopularniejsze fragmenty z legendarnego, pierwszego spektaklu Kabaret Mumio, który został zagrany 800 albo 900 razy (nie wiadomo), a dzięki improwizacji jest ciągle bardzo świeży i inspirujący...

spektakl w ramach akcji Nastroje we Dwoje
Z okazji swojego poważnego jubileuszu (dwudziestojednolecie powstania) MUMIO przygotowało dla fanów i widzów kultowych limitowany program pt. MUMIO TAKI MIX. Mamy w nim to, co było: najpopularniejsze fragmenty z legendarnego, pierwszego spektaklu Mumio, który został zagrany 800 albo 900 razy (nie wiadomo), a dzięki improwizacji jest ciągle bardzo świeży i inspirujący. Mamy w nim to, co jest: niezwykły i zaskakujący świat Macieja i Jędrzeja, braci z najnowszego spektaklu Welcome Home Boys, gdzie nie mamy Mamy. A nawet trochę tego, co będzie: Mumio mocno muzyczne – przedsmak nowego, koncertowego projektu.
Uwaga! To jedyna taka propozycja w historii Mumio, prosimy odważnie korzystać!
Mumio to grupa teatralna założona w 1995 w Katowicach. Mumio prezentuje humor absurdalny połączony z autoironią. Unika humoru politycznego, a także szufladkowania, nie chce być więc traktowane jako kabaret, ich przedsięwzięcia mają charakter teatralny. 

sala widowiskowa OCK, bilet 30 zł


Opublikowano: 27 grudnia 2017 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury