INQBATOR - 11 IX 11 Września 2020

godz.17.00  

PAN I PANI O. - TEATR PANTOMIMY MIMO  - parking przy ul. Prądzyńskiego
Na wyspie zbudowanej z marzeń, wspomnień i po części  z zapomnianych historii, mieszka Pan O. Marząc o miłości wpatruje się głównie w horyzont. Myśli, że na świecie został sam. Gdzieś daleko mieszka Pani O. Marząc o miłości wpatruje się głównie w niebo. Jest przekonana o tym, że na świecie jest sama. Jeden otrzymany list, jedna chwila, zmienia w jej życiu wszystko. Krok po kroku obserwujemy ich historie, czasem zabawne a czasem nieco mniej. Jednak miejsce, w którym się odnaleźli, okazuje się mieć własny pomysł na tę parę. Wciąga bohaterów w wir zdarzeń, mogących prowadzić tylko w jeden kierunku. Czy będą podążać tam wspólnie? Czy zrozumieją, że ich spotkanie to dopiero początek podróży? Wizualna komedia bez słów, która żywi się humorem i śmiesznością dnia codziennego. Do tego odrobina magii i absurdu z życia wziętych.
Scenariusz, scenografia, reżyseria: Bartłomiej Ostapczuk
Muzyka: Mateusz Kacprzak
Kostiumy: Paulina Staniaszek
Występują: Paulina Staniaszek i Bartłomiej Ostapczuk

godz. 17.50

OFICJALNE OTWARCIE FESTIWALU TEATRALNEGO INQBATOR 2020
scena przy DH Kupiec
godz. 18.00

MORSKIE OPOWIEŚCI - TEATR KATARYNKA - scena przy DH KUPIEC
spektakl dla dzieci
To opowieść, która pozwoli małym widzom przenieść się na pokład statku, gdzie rozpoczną pełen przygód rejs. Rozśpiewana załoga opowie im o niejednej przygodzie, która wydarzyła się na morzu. Uczymy dzieci jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą, zdradzamy tajniki żeglarstwa. Meteorolog Krabs pokazuje jak przepowiadać pogodę z chmur. Wszyscy widzowie wraz z załogą będą uczestniczyć w przeciąganiu liny. Na zakończenie dzieci otrzymują od nas kolorowanki, tak aby na dłużej zapamiętały bajkowe morały.
Scenariusz i Reżyseria: Jakub Czachor
Scenografia: Paulina Zalewska
Muzyka: Jakub Czachor i Paweł Penksa

godz. 19.00

CYRK TARABUMBA - TEATR KLINIKA LALEKparking przy ul. Prądzyńskiego
Spektakl to ekologiczne, lalkowe widowisko cyrkowe, w którym w rolach zwierząt występują lalki i duże „nadmarionety” (marionetki zwierząt w ich naturalnych wielkościach), a w rolach artystów cyrkowych aktorzy w planie żywym. Spektakl adresowany jest do widzów w każdym wieku. Bohaterami naszego cyrkowego przedstawienia są: przystojna Żyrafa, potężny Lew i Słoń, wirtuoz gry na trombonie. Żyrafa zaśpiewa o miłości do natury, Lew nauczy nas odwagi, a Słoń pokaże, że wszystko w życiu jest możliwe… W rolach ludzkich zobaczymy treserów, siłaczy, żonglerów, clownów…

Scenariusz i reżyseria: Wiktor Krzysztof Wiktorczyk
Scenografia/lalki/kostiumy: Zbigniew Roszkowski,
Wiesław Drzewiecki, Wiktor Krzysztof Wiktorczyk
Muzyka: Antoni Ziut Gralak. Realizacja świateł: Wiesław Drzewiecki

11 IX
IMPREZA TOWARZYSZĄCA - Konkurs fotograficzny INQBATOR 2020
Regulamin konkursu dostępny jest na stronach: www.otf.ostroleka.pl i www.ock-ostroleka.pl

© 2020 OCK Ostrołęka - Wszelkie prawa zastrzeżone
biuletyn
informacji publicznej
Tworzenie stron www : VisualTeam