Instrukcja zakupu biletów online

Aby dokonać zakupu biletu przez internet należy po pierwsze kliknąć miejsce

na stronie głównej ock-ostroleka.pl, które pokazuje strzałka:

Następnie należy zarejestrować się w systemie wypełniając puste pola zgodnie z opisem, lub za pośrednictwem portalu facebook. Potwierdzenie prawidłowej rejestracji zostanie przesłane na wskazany adres e-mail (prosimy o sprawdzanie również w spamach).

tak wygląda ekran rejestracji:
Po zarejestrowaniu należy zalogować się do systemu za pomocą ustalonego podczas procesu rejestracji loginu i hasła:
tak wygląda ekran logowania:
Po zalogowaniu należy wybrać interesujący nas dzień oraz seans, na który chcemy kupić lub zarezerwować bilet. Jednorazowo można zarezerwować maksymalnie cztery bilety.
Po kliknięciu na tytuł wybranego seansu ukaże się podgląd sali - miejsca oznaczone kolorem czarnym są dostępne.
przykładowy plan sali i bilet:

Po zaznaczeniu wybranych miejsc klikamy w okienku KUP BILET / ZAREZERWUJ w prawym dolnym rogu ekranu.

Po wybraniu - KUP BILET wyświetli się ekran, na którym wybieramy rodzaj biletów, które chcemy zakupić. W sprzedaży internetowej dostępne są bilety NORMALNE oraz ULGOWE. Aby zakupić bilety specjalne (karta dużej rodziny, karnety, bilet urodzinowy itp.) należy udać się do kasy Kina JANTAR.
Po wybraniu rodzaju biletów należy kliknąć przycisk "DALEJ", gdzie potwierdzamy nasz wybór, oraz zostaje nam przedstawiona instrukcja dalszego postępowania.
Po dokonaniu płatności bilet zostanie dostarczony w postaci załącznika w formacie PDF na adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji.
Można go również pobrać w zakładce "moje bilety".
Bilet należy wydrukować na papierze w formacie A4, lub zapisać w telefonie lub innym urządzeniu, aby okazać wygenerowany kod bileterowi.
W przypadku tych banków, w których przelewy są półautomatyczne, jak np. w Banku Pekao SA, aby otrzymać bilet należy przejść całą procedurę na stronie transferuj.pl do końca.
NIE WYSTARCZY TYLKO DOKONANIE PŁATNOŚCI W BANKU!
Po dokonaniu płatności wg procedur obowiązujących w Państwa banku, należy powrócić do strony transferuj.pl i kliknąć przycisk „dalej”, aby zakończyć zakup biletu.


Bilety do kina oraz na imprezy artystyczne zakupione drogą internetową NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI!

 

NOWE TYTUŁY repertuarowe wprowadzane są do systemu sprzedaży online na tydzień przed datą wejścia filmu na ekran Kina Jantar.
 

© 2023 OCK Ostrołęka - Wszelkie prawa zastrzeżone
biuletyn
informacji publicznej
Tworzenie stron www : VisualTeam