WALENTYNKI W KULTOWNI 14 Lutego 2018 15.30

Walentynki, dzień miłości i przyjaźni... W Kultowni przygotowywaliśmy się do niego już od ładnych kilku dni. Dzieciaki wykonywały ozdoby i pomagały przy wyrobie słodkości na ten dzień, opiekunowie ogarniali całość od strony logistycznej :)

Aż nadszedł 14 lutego – w tym roku pod hasłem: Zakochaj się w książce. Na początek Pani Hania z biblioteki osiedlowej opowiedziała nam trochę o historii Walentynek. Następnie każdy, kto chciał, mógł przeczytać fragment swojej ulubionej książki.

Nie zabrakło także randki w ciemno – z tą tylko różnicą, że „kandydatkami” były, wybrane uprzednio przez dzieci, książki. Wybierająca, mimo zadawania pytań, miała nie lada orzech do zgryzienia, z którą lekturą spędzić wieczór :)

Na koniec przyszedł czas na słodki poczęstunek – przygotowane ciastka znikały w mgnieniu oka. Wszyscy obecni w ten dzień w Kultowni mogli także napisać swoje życzenia walentynkowe na ogromnym sercu, które zawisło na ścianie. Każdy mógł także zabrać jedną z książek, przygotowanych na ten dzień. Wybór nie był łatwy, ponieważ wszystkie tomy opakowane były w jednakowy papier, a ocenić je można było wyłącznie po naklejonym cytacie bądź fragmencie opisu. Niektórzy przez dłuższą chwilę nie mogli zdecydować się, a najlepszym momentem było niecierpliwe rozdzieranie papieru, żeby zobaczyć, co kryje się w środku.

 

Walentynki już za nami, a co dalej? Tego dowiecie się, zaglądając regularnie na profil Kultowni na fb :)
https://www.facebook.com/Cooltownia-813919268694557/
 

 

 

zakochaj się w ... książce

Nie masz planów na Walentynki? Chcesz spędzić je inaczej niż zwykle? PRZYJDŹ DO NAS!!!
Wspólnie z Hanią z naszej sąsiedzkiej biblioteki czekamy na Was już od 15:30. Weź swoją ukochaną książkę, wybierz ulubiony fragment i podziel się nim z innymi. Możemy zdradzić, że czytać z nami będzie między innymi Wojtek Dudkowski. Będzie też wspólne pisanie wiersza i życzeń na ogromnym sercu, które za sprawą naszego facebooka polecą w świat oraz odbędzie się "Randka z książką". Jakie kandydatki zgłoszą się do zabawy? Którą wybierze czytelnik? Tego dowiesz się tylko przychodząc do Kultowni.


Kultownia, wstęp wolny  :)

 

© 2011 OCK Ostrołęka - Wszelkie prawa zastrzeżone
biuletyn
informacji publicznej
Tworzenie stron www : VisualTeam