TYTUS, ROMEK I A'TOMEK czyli jak zostać artystą? 11 Lutego 2018 12.00

spektakl dla dzieci od lat 4 w ramach akcji Godziny dla Rodziny
Przygodę czas zacząć! W pracowni wielkiego wynalazcy – profesora T’alenta – pojawia się niespodziewany gość – szympans Tytus. Genialny naukowiec wpada na pomysł aby uczłowieczyć Tytusa. Jednak co zrobić, jeśli nieznośny szympans wcale nie chce być uczłowieczony, a wszystkie próby profesora okazują się zawodne? Pora sięgnąć po nietypowe środki wezwać na pomoc harcerzy. Romek i A’Tomek natychmiast przybywają na wezwanie, dla nich żadne zadanie nie jest straszne. Harcerze początkowo również nie radzą sobie ze swoim nowym przyjacielem, jednak nie poddają się. Tytusa razem z nimi wyrusza w podróż wannolotem do Paryża i Londynu, a tam A’Tom wpada na genialny pomysł! Jaki? Dowiecie się podczas przedstawienia!

Spektakl „Tytus Romek i A’Tomek czyli Jak zostać Artystą”, powstał w oparciu o komiksy Henryka Jerzego Chmielewskiego, aby przybliżyć najmłodszym widzom postać legendarnego szympansa. Spektakl jest połączeniem zwariowanego poczucia humoru zaczerpniętego z komiksów oraz wątków edukacyjnych związanych ze sztuką. Dzięki multimedialnym projekcjom widzowie poznają zabytki architektoniczne Londynu i Paryża, a także dowiedzą się czym w sztuce jest abstrakcja,
kontrast oraz horyzont. Inscenizację dopełni oryginalna muzyka łącząca nowoczesny hip-hop z klasycznymi piosenkami harcerskimi.

 

Na tym familijnym spektaklu zarówno dzieci, jak i dorośli będą się świetnie bawić.

 

Występują:

TYTUS – Rafał Szałajko

ROMEK – Maciej Makowski

A’TOM – Łukasz Matecki

T’ALENT/BOSS – Bartosz Adamczyk
POLICJANTKA/ASIZO – Katarzyna Taracińska-Badura

ZŁODZIEJE – Łukasz Matecki, Maciej Makowski

 

sala widowiskowa OCK, bilety: 7 zł (dziecko) i 15 zł (osoba dorosła)


TYTUS ROMEK I ATOMEK

© 2020 OCK Ostrołęka - Wszelkie prawa zastrzeżone
biuletyn
informacji publicznej
Tworzenie stron www : VisualTeam