ORSZAK TRZECH KRÓLI 2019 06 Stycznia 2019 12.30

jasełka uliczne
Orszak to inicjatywa ponad podziałami, skupiająca różne środowiska i osoby zaangażowane w działania społeczne, religijne i kulturalne. Każdy może wziąć w nim udział, a organizatorzy szczególnie zachęcają do udziału rodziców z dziećmi. Hasło tegorocznego Orszaku to ODNOWI OBLICZE ZIEMI. Zapraszamy do wspólnego kolędowania i uczestnictwa w Orszaku.
Orszak ruszy spod Kościoła pw. Zbawiciela Świata, przejdzie ulicami miasta aż do hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia. Przy trasie przemarszu zobaczymy scenki teatralne przygotowane przez szkoły i OCK. Oddamy pokłon Świętej Rodzinie, a po nim w hali odbędzie się msza święta. Honorowy patronat nad Orszakiem objął JE Ksiądz Biskup Łomżyński - Janusz Stepnowski.

 

Po raz kolejny z okazji święta Trzech Króli mamy zaszczyt zaprosić wszystkich fotografujących do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Ostrołęcki Orszak Trzech Króli 2019”.
Prace wraz z dołączoną kartą zgłoszenia należy dostarczyć do 13 stycznia 2019 r. na adres e-mail: gokonkursyfot@wp.pl
Konkurs przebiegać będzie w dwóch kategoriach:
a) Kategoria I – ORSZAK (zdjęcia dokumentujące przejście Orszaku oraz poszczególne sceny, które są integralną częścią orszaku)
b) Kategoria II – W TLE ORSZAKU (zdjęcia reporterskie zrobione podczas Orszaku, zwrócenie uwagi na wszystkie ciekawe sytuacje dziejące się wokół Orszaku).
Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie 5 prac w każdej kategorii.
W konkursie mogą wziąć udział jedynie prace będące oryginalnymi pracami autora. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z oświadczeniem posiadania praw autorskich do zdjęć. W każdej z kategorii zostaną przyznane trzy nagrody rzeczowe.
Szczegółowy regulamin i karta zgłoszenia

 

początek godz. 12.30 przy kościele Zbawiciela Świata

© 2019 OCK Ostrołęka - Wszelkie prawa zastrzeżone
biuletyn
informacji publicznej
Tworzenie stron www : VisualTeam