MIEJSCE URODZENIA 2019 - eliminacje rejonowe 19 Marca 2019 9.00

Ostrołęcki Konkurs Recytatorski
Finałowy etap rywalizacji recytatorów w kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych.

 

Protokół Jury eliminacji rejonowych
XXXVIII Ostrołęckiego Konkursu Recytatorskiego MIEJSCE URODZENIA

przeprowadzonych w dniu 19 marca 2019 roku w Klubie OCZKO
Ostrołęckiego Centrum Kultury


Jury w składzie:
          Piotr Bulcewicz - Aktor
          Maksymilian Michasiów - Aktor
          Bogusława Zawalich – Ostrołęckie Centrum Kultury
po wysłuchaniu:
- 16 prezentacji w kategorii szkoła podstawowa,
- 6 prezentacja w kategorii klasa III gimnazjalna,
- 3 prezentacji w kategorii szkoła ponadpodstawowa,
postanowiło przyznać:

 

Kategoria szkoła podstawowa
Klasa IV-VI
I miejsce - Mikołaj Dębski Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ostrołęce
II miejsce - Scarlett Podbielska Szkoła Podstawowa Nr 10 w Ostrołęce
III miejsce - Marcin Pawlak Szkoła Podstawowa Nr 10 w Ostrołęce

Wyróżnienie otrzymał: Dawid Siok Publiczna Szkoła Podstawowa w Zalesiu

Nagrodę za kultywowanie gwary kurpiowskiej otrzymali:
- Scarlett Podbielska Szkoła Podstawowa Nr 10 w Ostrołęce
- Dawid Siok Publiczna Szkoła Podstawowa w Zalesiu
- Jan Malinowski Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi

Klasa VII-VIII
I miejsce - Aleksandra Bagińska Szkoła Podstawowa Nr 10 w Ostrołęce

Wyróżnienia otrzymali:
- Gabriela Laskowska Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrołęce
- Mateusz Balcerzak Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi

Nagrodę za kultywowanie gwary kurpiowskiej otrzymali:
- Gabriela Laskowska Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrołęce
- Mateusz Balcerzak Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi


Kategoria Klasa III gimnazjalna

III miejsce - Bartosz Szymański Gimnazjum Nr 5 w Ostrołęce

Wyróżnienia otrzymali:
- Izabela Łapińska Gimnazjum Nr 1 w Ostrołęce
- Wiktoria Bardyszewska Gimnazjum Nr 1 w Ostrołęce
Nagrodę za kultywowanie gwary kurpiowskiej otrzymał:

- Bartosz Szymański Gimnazjum Nr 5 w Ostrołęce

 

Kategoria szkoła ponadpodstawowa
Wyróżnienia otrzymali:

- Klaudia Bogdańska II Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
- Michał Piliszek I Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce

Nagrodę za kultywowanie gwary kurpiowskiej otrzymali:
- Jakub Szymołon II Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
- Klaudia Bogdańska II Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
- Michał Piliszek I Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce

Specjalną nagrodę za szczególną osobowość sceniczną otrzymała:
Aleksandra Bagińska Szkoła Podstawowa Nr 10 w Ostrołęce


Decyzją Zarządu Powiatu w Ostrołęce laureatom eliminacji rejonowych przyznano nagrody rzeczowe w postaci książek, które wręczyli członkowie Jury.

 


 

© 2019 OCK Ostrołęka - Wszelkie prawa zastrzeżone
biuletyn
informacji publicznej
Tworzenie stron www : VisualTeam