KONCERT ZESPOŁU RAGGABARABANDA 22 Lipca 2018 16.00

kulturalnie przy fontannie
Zespół Raggabarabanda powstał na początku 2012 roku w Nasielsku. Bujające reggae, z rockowym pazurem, elementami punka oraz ska, a także rapowane raggamuffin zmieszane z dużą ilością pozytywnej energii i dobrej zabawy, tak w jednym zdaniu można określić styl grupy. Cztery osobowości, oraz różnorodna stylistyka muzyczna tworzą wybuchową petardę, która idealnie sprawdza się podczas koncertów.
Finaliści krajowi kilku ogólnopolskich przeglądów muzycznych (M.in.Emergenza Festiwal, Barabany, Reggaeland Debiuty). Zwycięzcy II Otwartego Przeglądu Zespołów Muzycznych (Wrocław 2013). W swojej karierze zagrali kilkadziesiąt koncertów klubowych i plenerowych dzieląc scenę z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej. W 2015 roku mieli przyjemność wystąpić na XXI Przystanku Woodstock (PWK), a ich utwór „Kolory” stał się hymnem „Festiwalu Kolorów” w 2014 roku, w którym brali czynny udział bawiąc kilkunastotysięczną publiczność na koncertach w Lublinie, Katowicach i Krakowie.
14 października 2016 roku nakładem wytwórni muzycznej „Lou & Rocked Boys” światło dzienne ujrzał ich debiutancki album pt. „SZOŁ”, który można znaleźć w sieci sklepów Empik i w Internecie.
Zespół wciąż tworzy nowe kompozycje i gra koncerty w całym kraju, przekazując wciąż to nowej publiczności pozytywne wibracje ponad podziałami.
Obecny skład zespołu:
Dawid Domała – wokal, teksty
Tomasz Suwiński – gitara basowa
Łukasz Kamiński – gitara rytmiczna
Bartek Świgoniak – perkusja

 

scena przy Kupcu

raggabarabanda

© 2019 OCK Ostrołęka - Wszelkie prawa zastrzeżone
biuletyn
informacji publicznej
Tworzenie stron www : VisualTeam