KONCERT Z OKAZJI DNI OSTROŁĘKI 19 Maja 2019 16.00

Dni Ostrołęki to - jak co roku - okazja do wielu wyjątkowych wydarzeń. Ostrołęckie Centrum Kultury zaprasza na koncert:
16.00   KOSMOKWAKI - zespół muzyczny dla dzieci. To trzy niezwykle przyjazne, śpiewające kaczory, które przybyły na planetę Ziemię z czarodziejskiej krainy Kosmolandia, aby bawić, uczyć i cieszyć dzieci. Kaczory wykonują utwory przebojowe i dynamiczne, a przede wszystkim bardzo świeże i nowoczesne.
17.15  Wokalistki STUDIA PIOSENKI Klubu Oczko OCK
18.00  PIOTR GRZYB
19.15  KOBRANOCKA - legendarna toruńska kapela powstała w 1985 roku. Zespół wielokrotnie występował na festiwalu w Jarocinie. Gra muzykę odwołującą się do punk rocka z mocno pacyfistycznymi tekstami. Cechą charakterystyczną tekstów Kobranocki (pisanych zwykle przez Andrzeja Michorzewskiego – psychiatrę z zawodu) jest ich abstrakcyjna metaforyka.
21.00   ŁĄKI ŁAN - wypracował swoje niepowtarzalne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Twórczość zespołu naznaczona jest przede wszystkim tekstami Paprodziada mówiącymi o zamiłowaniu do Natury. Performance Paprodziada i nietuzinkowy sposób prowadzenia koncertów Mega Motyla dopełniają całości tego muzycznego show. Zespół słynie z niesamowicie energetycznych występów.

 

plac Bema

Dni Ostrołęki 2019

© 2019 OCK Ostrołęka - Wszelkie prawa zastrzeżone
biuletyn
informacji publicznej
Tworzenie stron www : VisualTeam