GOLDEN LIFE 23 Lutego 2019 17.00

koncert zespołu - akustycznie
Zespół legenda, działający z powodzeniem od wielu lat w Polsce, jak i poza jej granicami. Debiut płytowy z 1991 roku, był efektowny i głośny. Eklektyczna muzyka formacji Golden Life przypadła do gustu publiczności jak i dziennikarzom. Grupę okrzyknięto zespołem roku, a album Midnight Flowers – płytą roku. Tak zaczęła się droga na szczyt formacji, która miała okazać się wkrótce jedną z ważniejszych na polskiej scenie rockowej. Dorobek Zespołu to:
- Osiem studyjnych płyt
- Nagroda główna MTV Pop Song Festiwal w Bregenz
- Koncerty z Radiohead, Joe Cockerem, The Stranglers, Rammstein, Chumbawamba
- Udział w festiwalach w Jarocinie, Sopocie, Opolu, Wielka Zadyma w Środku Zimy, Konkursie Piosenki Eurowizji, oraz wielu znakomitych koncertach telewizyjnych, takich jak Przeboje Zjednoczonej Europy, Przeboje Jedynki, Gwiazdy Jedynki
- Zwycięstwo w kilku edycjach Hit Generatora z utworem Hello Hello
- Trasy koncertowe, LATO Z RADIEM, INWAZJA MOCY RMF, WARKA STRONG
- Udział we wszystkich edycjach WOŚP
- Koncerty w Stanach Zjednoczonych, w Niemczech, we Francji, Austrii
Piosenki Golden Life pojawiły się na ścieżce dźwiękowej do filmów Szczęśliwego Nowego Jorku (reż. Janusz Zaorski), Młode Wilki (reż. Jarosław Żamojda) czy najpopularniejszych seriali Magda M, Złotopolscy, Przyjaciółki.
Golden Life Jest jednym z najczęściej koncertujących zespołów w Polsce. Koncerty grupy gromadzą wielopokoleniową publiczność, bawiącą się doskonale przy ich muzyce. Największe hity to: „24.11.94” (utwór powstał po tragicznym wydarzeniu, jakim był pożar hali Stoczni Gdańskiej 24 XI 1994 r.), „Wszystko to, co mam” (1 miejsce listy przebojów programu III przez wiele tygodni), ”Helikopter w głowie”, „Dobra, dobra, dobra”, „Oprócz Błękitnego Nieba”.
Zespół gra w składzie:
Adam WOLA Wolski – vocal
Karol Skrzyński – perkusja
Jacek BODEK Bogdziewicz – bass, vocal
Jarek PASTYL Turbiarz - gitary vocal
Paweł SMAGA Smakulski - gitary, klawisze

 

sala OCK, bilet 30 zł

KONCERT ZESPOŁU GOLDEN LIFE

© 2019 OCK Ostrołęka - Wszelkie prawa zastrzeżone
biuletyn
informacji publicznej
Tworzenie stron www : VisualTeam