WARSZTATY MUZYCZNE 15 Lipca 2013

Dziś w OCK rozpoczęły się WARSZTATY Z MISTRZAMI. Krzysztof ŚCIERAŃSKI uczy grać na gitarze basowej, Maciej OSTROMECKI - na perkusji, a Mirosław Carlos KACZMARCZYK - na gitarze. Zajęcia będą trwały do środy. A na zakończenie warsztatów, 17 lipca o godz.19, na scenie przy Kupcu odbędzie się pokaz powarsztatowy - koncert, w którym usłyszymy Mistrzów i ich instrumenty oraz uczestników warsztatów. Przekonamy się jak wiele młodzi ludzie nauczyli się od Mistrzów. To z pewnością warto zobaczyć :) 

 

Krzysztof Ścierański - polski gitarzysta basowy, muzyk sesyjny. Był basistą jazz-rockowego zespołu Laboratorium, Air Condition Zbigniewa Namysłowskiego, String Connection Krzesimira Dębskiego. Obecnie grywa z Bernardem Maselim a także Zbigniewem Jakubkiem, Markiem Napiórkowskim i Markiem Raduli. Ma na koncie współpracę z artystami reprezentującymi różne gatunki muzyczne, jak Ewa Bem, Tomasz Stańko, Marek Grechuta, John Porter, Republika, Marek Wilczyński, zespół Wilki, zespół Krzak i inni.

Maciej Ostromecki - doświadczony perkusista sesyjny, współpracujący m.in. z Waldemarem Malickim ("Filharmonia dowcipu"), Loud Jazz Band, Varsovia Manta etc.

Mirosław "Carlos" Kaczmarczyk - lider polsko-norweskiego zespołu Loud Jazz Band, gitarzysta, kompozytor i wykładowca w klasie gitary, który od lat mieszka w Oslo, w Norwegii.

Warsztaty muzyczne z Mistrzami

© 2020 OCK Ostrołęka - Wszelkie prawa zastrzeżone
biuletyn
informacji publicznej
Tworzenie stron www : VisualTeam