Q - konkurs na recenzję teatralną 07 Września 2018

 

 

Organizatorzy Festiwalu Teatralnego InQbator w Ostrołęce zapraszają młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie „Napisz o milczeniu, a będzie o Tobie głośno” na recenzję spektaklu wystawionego podczas Festiwalu. Podziel się swoimi wrażeniami z dowolnego wydarzenia wpisanego w program Festiwalu – do zdobycia atrakcyjne nagrody i dobre oceny w szkole!

 

R e g u l a m i n   k o n k u r s u :
1. Przyjdź w dniach 13-14 września 2018 r. na któryś ze spektakli w ramach Festiwalu Teatralnego InQbator.
2. Napisz z jednego z tych spektakli jedną recenzję, liczącą od 4 tys. do 8 tys. znaków ze spacjami.
3. Wyślij recenzję na adres: inqbator@um.ostroleka.pl, opatrz ją swoim imieniem i nazwiskiem, informacją o Twojej szkole i klasie, numerem telefonu. Recenzje można przesyłać tylko do 15 września 2018 r. do godz. 10:00 !
4. Recenzje będzie oceniać komisja konkursowa w składzie: Anna Siudak, Anna Nadwodna i Wojciech Dorobiński,
5. Czekając na wynik konkursu, przychodź na inne spektakle InQbatora.
6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 15 września 2018 r. przed spektaklem o godz. 21.45 KALOS KAGHATOS Teatr AKT (Parking przy ul. Prądzyńskiego, za Sceną przy DH Kupiec), ostatnim wydarzeniem Festiwalu, wtedy też zostaną wręczone nagrody główne. W przypadku nadesłania dużej ilości prac, rozstrzygnięcie konkursu może zostać przesunięte, a informacja o nowym terminie rozstrzygnięcia będzie ogłoszona przed finałowym spektaklem Festiwalu.
7. Autorzy recenzji, które nie zdobyły nagrody, ale zostały dobrze ocenione, otrzymają rekomendację adresowaną do nauczycieli, sugerującą wystawienie pozytywnej oceny z języka polskiego.
8. Komisja zastrzega sobie prawo niewyłonienia laureata konkursu.
9. Godziny i miejsca wystawienia spektakli, znajdują się na stronie www.ock-ostroleka.pl oraz www.festiwalinqbator.pl.
10. Autorzy recenzji wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych i opublikowanie ich w regionalnych mediach oraz na stronach internetowych organizatorów, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 83 ze zm.).
11. Zgłoszenie uczestnictwa w Konkursie oznacza upoważnienie Organizatorów do korzystania ze zgłoszonych recenzji w zakresie publicznego rozpowszechnienia.
12. Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu przez uczestnika. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad.
13. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany Regulaminu.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

© 2019 OCK Ostrołęka - Wszelkie prawa zastrzeżone
biuletyn
informacji publicznej
Tworzenie stron www : VisualTeam