ALICJA W ZACZAROWANEJ PIOSENCE 10 Maja 2012

Miło nam poinformować, że Alicja Grzybicka, podopieczna Tadeusza Kowalewskiego, instruktora ds. muzyki w Klubie "Oczko" OCK, została finalistką Festiwalu "Zaczarowana piosenka".
Znalazła się w Finałowej 6, w kategorii dziecięcej, Festiwalu im. Marka Grechuty organizowanego przez Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.
Pojawiła się w Klubie Oczko podczas ferii zimowych na warsztatach wokalnych dla młodzieży. Wyjątkowo została przyjęta, mimo, że była jeszcze zbyt młodziutka (10 lat). Warsztaty wokalne prowadzili: Katarzyna Winiarska i Tadeusz Kowalewski. I tak to się zaczęło.
Instruktorzy Klubu Oczka zaproponowali Alicji udział w Festiwalu, bo okazało się, że śpiewa delikatnie, ale czyściutko i z duszą. Tadeusz Kowalewski zaproponował piosenkę z repertuaru Anity Lpnickiej "Wszystko się może zdarzyć". Po kilku próbach w "Oczku" piosenka została nagrana i zgłoszona do konkursu. Z ponad 200 zgłoszeń dostała się do siedemnastki półfinalistów w swojej kategorii.
5 maja br. w Łazienkach Królewskich w Warszawie, jury w składzie: Emilian Kamiński (przewodniczący), Jacek Bończyk, Ewa Konstancja Bułhak, Jerzy Satanowski, Justyna Sieńczyłło oraz Magdalena Waligórska (sekretarz jury) wybrało ją do "dwunastki". Wystąpią oni 9 czerwca na krakowskim Rynku Głównym podczas 9. Ogólnopolskich Dni Integracji „Zwyciężać Mimo Wszystko”. Zgodnie z regulaminem Festiwalu Zalicji została przydzielona piosenka Artura Rojka "Sprzedawcy marzeń".
Niepełnosprawnych wokalistów będą wspierać na scenie: Artur Rojek, zespół Pectus, Ania Wyszkoni, Kasia Wilk, Grażyna Łobaszewska i Łukasz Zagrobelny. Koncerty poprowadzą: Anna Dymna, Paweł Królikowski i Zbigniew Zamachowski.
Trzymajmy kciuki za Alicję
 

© 2019 OCK Ostrołęka - Wszelkie prawa zastrzeżone
biuletyn
informacji publicznej
Tworzenie stron www : VisualTeam